SEIKO: Prospex Speedtimer Datsun 240Z Limited Edition (SPB517J1)

Neohodnoceno
Značka: PROSPEX
Model z limitované edice 2500 kusů na počest závodního vozu Datsun 240Z, který byl vyroben v roce 1969, stejně jako první model Seiko Prospex Speedtimer. Hodinky jsou uloženy v ocelovém pouzdře, které je upevněno koženém perforovaném řemínku. Indexy a ručky na černém číselníku mají luminiscenční nátěr LumiBrite. Hodinky pohání automatický strojek s rezervou chodu 72 hodin.
Dostupnost Na dotaz
Kód: 90401665
33 300 Kč
SEIKO: Prospex Speedtimer Datsun 240Z Limited Edition (SPB517J1)
Neohodnoceno
Značka: PROSPEX
Obrázek
Novinka

Seiko Prospex překonává každou mez s kolekcí hodinek určených pro sportovní nadšence a dobrodruhy, ať už pod vodou, na obloze nebo na souši. Po uvedení prvních japonských potápěčských hodinek v roce 1965 Seiko inovativními technologiemi změnila globální standardy. Kolekce Prospex si získala celosvětové uznání a oblibu díky svému výjimečnému výkonu, robustní konstrukci a moderním designům, které splňují potřeby jak amatérských, tak profesionálních sportovců. S hodinkami Prospex se mohou uživatelé spolehnout na to, že budou vybaveni pro jakoukoli výzvu, kterou si stanoví.

 

O značce: Příběh značky Seiko začal v roce 1881, kdy 21letý podnikatel Kintaro Hattori otevřel obchod s prodejem a opravou hodinek a hodin v centru Tokia. Dnes, po více než 130 letech inovací, je společnost Kintaro Hattori stále oddaná dokonalosti, které se zakladatel vždy snažil dosáhnout. Seiko dosáhlo mnoha významných úspěchů, včetně zavedení prvních japonských mechanických hodinek v roce 1913 a úplně prvního quartzového hodinkového stroje na světě, který byl představen v roce 1969, čímž revolucionizoval hodinářský průmysl. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prospex
Značka: SEIKO
Zařazení: pánské
Materiál: ocel
Sklíčko: safírové
Řemínek: kožený řemínek
Průměr: 39.5
Strojek: Automat
Styl: Sportovní
Vodotěsnost: 200
Kalibr: 6R55
Vlastnosti: datum
Ref Sklíčko: safírové
Ref Řemínek: kůže
Ref Materiál pouzdra: ocel
Barva číselníku: černý
Spona: motýlková
Tvar pouzdra: kulaté
Rezerva chodu: 72
Chronograf: NE
Brilianty: NE
Prosklené víčko: NE
Značka: SEIKO

Podobné produkty

Obrázek (409378)
1 490 Kč
90400123
Obrázek (409379)
1 890 Kč
90400124
Obrázek (409380) 90400125